Gala Finałowa konkursu Daj się Poznać

sowa programuje

Czas na małe podsumowanie konkursu i sobotniej Gali Finałowej!

Konkurs Daj się Poznać to świetna inicjatywa. Nie tylko daje ogromne korzyści każdemu kto zdecyduje się w niego zaangażować, ale również wszystkim osobom, które potem korzystają z powstałych wartościowych treści. Nie dość, że podczas rozwijania projektu uczysz się programowania, piszesz bloga, poznajesz ciekawych ludzi, to jeszcze przełamujesz swoje bariery. Gala Finałowa była mega pozytywnym i inspirującym wydarzeniem! Bardzo się cieszę, że mogłam poznać część z uczestników osobiście i mam wielką nadzieję, że kiedyś jeszcze się spotkamy.

Moja prezentacja podczas konferencji

Czy się stresowałam? Tak, i to bardzo! Wyjście na scenę przed grono programistów w siedzibie Microsoftu w Warszawie było dla mnie sporym wyzwaniem. Szczególnie, że poziom wypowiedzi pozostałych prelegentów był na prawdę wysoki. Ku mojemu zaskoczeniu po kilku pierwszych wypowiedzianych zdaniach poczułam się całkiem swobodnie. Nawet udało mi się raz trochę rozśmieszyć publiczność, co udało mi się po raz pierwszy w życiu 🙂

3 miejsce… SowaProgramuje!

3 miejsce w głosowaniu publicznym było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Cieszę się bardzo i dziękuję wszystkim, którzy głosowali na mojego bloga. Myślałam, że nikt nie będzie czytać tych moich postów. Na początku wręcz wstydziłam się mówić innym, że zaczęłam pisać bloga o tematyce programistycznej. Okazało się, że „done is better than perfect” i mimo, że jest się początkującym w jakiejś dziedzinie to można się z innymi czymś ciekawym podzielić. Tutaj zacytuje jedno z haseł konkursu „Przełamuj bariery, zadziwiaj siebie i innych”, które podsumowuje mój udział w konkursie.

Co dalej?

Nie spodziewałam się, że blogowanie tak bardzo mi się spodoba. Zdecydowanie będę konstytuować pisanie. Jeśli masz jakieś propozycje postów daj znać w komentarzu, postaram się rozwinąć podane zagadnienie.

 dsp2017-przelamuj-bariery

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *